jakie oswietlenie do robienia makijazu

jakie oswietlenie do robienia makijazu

Pet Lizards – Wybór odpowiedniego Lizard jako zwierzę domowe

Gdy próbuje wybrać odpowiedni jaszczurkę domowych, istnieje wiele rzeczy do consider.With takiego alarge gamę gadów domowych wybrać fromthere aremanycharacteristicstoconsider również. Istnieje żółw czerwonolicy, gekon tygrysi, Brodaty smoki, legwany i kameleon. Po wielu godzinach studiowania i badania, brodaty smok był jeden wybraliśmy jako prawe jaszczurki pet dla naszej rodziny.zapoznaj się z naszą ofertą

Istnieją cztery podstawowe rzeczy do rozważenia przy wyborze zwierzaka jaszczurki.

1. Rozmiar jest brane pod uwagę. Niektóre jaszczurki jak iguany mogą rosnąć tak duże jak trzy nogi, które mogą spowodować sporo problemów, próbując znaleźć mieszkania dla jaszczurki tej wielkości. Brodaty smok osiąga długość 18-20 cali.

2. Brodaty Smoki są potulne i łatwe w pielęgnacji. Są one idealne dla dzieci, ponieważ są one zazwyczaj śpi w ciągu dnia i spać w nocy.

3. Małe Beardies może rozpocząć się w 15 litrowym szklanym akwarium z lampą ciepła i UVB światło fluorescencyjne żarówki. Bardzo ważne jest dla każdego typu gada, który wybrać za zwierzę, które masz światło UVB dla wchłaniania wapnia. Bez wapnia, ich kości nie będą stanowić poprawnie.

4. Dieta strona główna naszej witryny składa się z świerszcze, robakami posiłków i sałaty. Zazwyczaj są one bardzo wytrzymałe rodzaj jaszczurki i nie wymaga żadnej szczególnej opieki innej niż raz w tygodniu wanną i gadów wapnia na ich jedzenie.

Utrzymywanie akwarium w pobliżu okna nie dać gadów odpowiednie oświetlenie lub ciepła. Zawsze należy stosować właściwe żarówki i lampy ciepła. Za pomocą termometru do monitorowania temperatury dla Beardie. Powinno być 85-100 stopni. Pozwoli to utrzymać swój metabolizm gadów domowych dla dobrego apetytu i prawidłowego trawienia.

napisane przez: