jakie oswietlenie na klatce schodowej

jakie oswietlenie na klatce schodowej

Recykling Stare Lampy Into Groovy Dzieł Sztuki

Jeśli chcesz mieć piękne, odjechane, kolorowe lampy do swojego domu, ale nie można sobie pozwolić na ceny markowe, mam zamiar wyjaśnić, jak do recyklingu starych lamp tak, że wyglądają fantastycznie.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba oczywiście jest stary Podstawa lampy i klosz lampy, najlepiej taki, który jest jasny kolor.hapi pożyczki Upewnij się, że prace Podstawa lampy poprzez umieszczenie w żarówki, podłączając go i włączeniu go.

To naprawdę nie ma znaczenia, czy podstawa jest wykonana z drewna, metalu http://zaciszeurody.eu/zabiegi/przedluzanie-rzes-pabianice/ lub ceramiki, tak długo, jak jego kształt odwołań do Ciebie. Być może chcesz po prostu oczyścić bazę do go przywrócić do dawnej świetności, albo może chcesz go malować. Jeśli jest to ceramika, upewnij się, że masz odpowiedni rodzaj farby (tj ceramiczna farba w sprayu), w przeciwnym razie może to łuszczy się po pewnym czasie.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na farby, jeden dobry trik polega na pokrycie bazę z kawałkami kolorowy papier pakowy. Trzymaj je w dobrej jakości kleju PVA i po wyschnięciu pokryć to wszystko z lakierem bezbarwnym. To daje podstawy zarówno ładne wykończenie i dobrą ochronę.

Gdy podłoże jest wykonane, można zacząć działać magii na starym cieniu. Po pierwsze, jeśli odcień jest brudne lub barwione, otrzymał bardzo dobrą umyć gąbką z ciepłą wodą z mydłem, wypłukać gąbki i pozostawić do wyschnięcia.

jakie oswietlenie na klatce schodowej

Następna będzie chciał znaleźć jakieś kawałki off-światła, kolorowe materiały z materiału warsztat krawcowe „straganie czy w sklepie pasmanterią. Zostaną one wykorzystane na pokrycie odcień.

Korzystanie parę wycinania nożyczkami, cięcia tych materiałów do szorstkiej 2 „do 3” kwadratów. Wtedy, jeden po drugim, przykryć na odwrocie każdego kwadratu z kleju PVA i trzymać go gdzieś w cieniu. Kontynuuj w ten sposób aż większość lampy jest objęty. Dla wszelkich pozostałych odcinkach cieniu lampy, które nie zostały pokryte, wyciąć niektóre z placów w dół do rozmiarów, aby pasowały do ??szczelin.

Po zakończeniu tego etapu, trzeba mieć piękny efekt zlepek różnych materiałów na abażur.

Ostatnim krokiem jest przyklejenie kilka wykończeniowe na górnej i dolnej części lampy. Można to zrobić albo z paskami materiału, albo z frędzlami lub frędzle, ponownie z galanterią i stragany.

Będziesz zaskoczony z wyników. Gratulacje, okazały się nudne, tatty starą lampę do obiektu d’sztuki!

Sofia Sevino jest pisarz, bloger i domową. Jest również stałym gościem na plakat stronach internetowych, takich jak Kosz Delight i pisze często na różne tematy do czynienia z domu, takich jak sposób recyklingu starych lamp

napisane przez: