jakie oswietlenie do akwarium 60 litrow

jakie oswietlenie do akwarium 60 litrow

UVA wnika głęboko w strukturę skóry do skóry właściwej i uszkodzenia białek strukturalnych skóry, takie jak kolagen. Promieniowanie UV może powodować zmiany skórne zwane rogowacenie słoneczne. Są czynnikiem ryzyka rozwoju raka skóry.

Wolne rodniki są wytwarzane z ekspozycją na słońce. Niedawne badania wykazały, promieniowanie UV ma negatywny wpływ na poziom karotenoidów skóra-a kluczowym wskaźnikiem ogólnego wewnętrznych poziomów antyoksydacyjnych. Badanie to oferuje nowe spojrzenie na związek między promieniowaniem UV i naszego ogólnego zdrowia-i kolejny powód, by chronić skórę przed uszkodzeniami UV w sposób regularny.

Ochrona przed słońcem jest wymagana dla każdego pragnącego młodego, zdrowego wyglądu. Nasze sklepy endogennych przeciwutleniaczy zapewniają istotną ochronę przed niebezpiecznym skóry starzeniu wolnych rodników.

Korzyść z boku ochrony przeciwsłonecznej jest ochrona oferuje przeciwko zanieczyszczeniu powietrza! Są inne rzeczy, o których warto pamiętać o opalaniu:

• Normalna ograniczona ekspozycja na promieniowanie UV wywołuje korzystny witaminy D w skórze

• Jesteś bardziej podatne na oparzenia słoneczne Jeśli mieli ekspozycję przed słońcem lub zranienie skóry.

• Promieniowanie ultrafioletowe znacznie przyspiesza naturalny proces starzenia i jest główną przyczyną przedwczesnych zmarszczek. Ekspozycja na promieniowanie UV rozbija tkankę łączną Twojej skóry – kolagenu i elastyny ??włókna, które leżą w głębsze warstwy skóry (skóry właściwej). Bez podtrzymujące tkanki łącznej, skóra traci swoją wytrzymałość i elastyczność. W wyniku tego skóra zaczyna się zacieków i zmarszczek przedwcześnie.

• Upewnij się, że krem ??ma zarówno UVB i UVA składniki takie jak dwutlenek cynku lub Avobenzone.

Leżak produkują zarówno promienie UVA i UVB.

Najlepszą ochronę? Unikaj słońca od 11 – 3 po południu, zatuszować swoje ciało z ubrania, nosić kapelusz i stosować krem http://harmoniasmakow.pl/pasta-wasabi ??do opalania z SPF 15 lub wyższym.

napisane przez: