jakie oswietlenie powinien miec rower

jakie oswietlenie powinien miec rower

Śledzenie wokół obiektu.

Powtórz powyższy krok po lewej stronie narysowanych okręgów.

Powinieneś mieć teraz kwiatka z 4 płatków.

Wyciąć wzór kwiatowy wzdłuż linii zewnętrznych.

Krok 2. filcowania na mokro wełny

Swetry, które są 100% wełna wydają się działać najlepiej. Jest możliwe, aby uzyskać dobre wyniki przy nieco mniej procent wełny

więc jeśli masz już sweter, spróbować. Mniej niż 70% wełna najprawdopodobniej nie będzie odczuwalne.

Swetry umyć w gorącej wodzie z detergentem i bez zmiękczania tkanin, a następnie suszyć w suszarce do ubrań na pożywce do wysokiej temperatury. Swetry będzie się kurczyć, a włókna wełny zostaną uwikłane, blokowania ze sobą tak, że przy cięciu nie Ravela.

jakie oswietlenie powinien miec rower

Na marginesie Czytałem wcześniej, że wełna nie będzie czuł się w przedniej pralki ładowania. Niektórzy mówią, że mieszadło z górnym ładowarki jest konieczne, aby spowodować włókna wełny na matę. Ale miałem sukces w coraz wełnę do filcu w moim ładowacza czołowego. Jedyne co mi havn’t dostał się do filcu jest kaszmir.

Krok 3. Dokonywanie Flower Pin

wzory Przypnij do filcu wełnianego. Użyj największych i najmniejszych obok wzory na pierwszym kolorze wełny, a pozostałe 2 wzory na drugim kolorze wełny. Wytnij wokół wzory.

Układać kwiaty od największego do najmniejszego. Trzymając 4 kawałki filcu mocno w dłoni, Push gwintowane i wiązane igłę z tyłu największy kwiat i dalej prosto przez centrum wszystkich kwiatów. Pull wątku bardzo napięty.

Trzymając nić ciasne, dokonać kilku szwów iz powrotem przez ośrodki kwiatowych kończące się z tyłu. Gwint Knot.

Szyć kołka z powrotem do tyłu kwiatka.

Anita pisze artykuły dla majsterkowiczów i tutoriale dla przemysłu sztuki i rzem anoreksja białystokiosła. Aby uzyskać więcej informacji na temat zestawów aplikacja czuła sprzedaje, odwiedź jej stronę internetową.

napisane przez: